Dalia Arestovičienė

Dalia Arestovičienė jau daugiau nei 9 metus aktyviai veda psichologinius – vadybinius mokymus. Susitikdama su klientais visada stengiasi įsiklausyti, įsigilinti, pajausti kliento poreikius bei lūkesčius. Mokymai yra pateikiami kūrybiškai, žaismingai, su daug praktinių užduočių. O pasiekti rezultatai džiugina tiek darbuotojus, tiek vadovus.

Didžiausias džiaugsmas - matyti, kaip mokymuose ar konsultacijose sudalyvavę darbuotojai ne tik įgyja naujų žinių, bet ir užsidega nauja aistra savo darbui.

Dalią Arestovičienę dar mokyklos laikais viliojo gilesnis žmonių pažinimas, darbas komandoje, organizacijose vykstantys procesai, todėl kryptingai įgijo verslo psichologijos magistro laipsnį.

Kiekvieną dieną Dalia vis naujai įsitikina, kad dirbant su žmonėmis, negali nei akimirkai sustoti vietoje ir universitete įgytų žinių toli gražu nepakanka. Todėl nuolat siekia tobulėti, gilintis ir kasdien išmokti ką nors naujo.

Dalia Arestovičienė jaudaugiau nei 9 metus aktyviai veda psichologinius – vadybinius mokymus. Susitikdama su klientais visada stengiasi įsiklausyti, įsigilinti, pajausti kliento poreikius bei lūkesčius. Mokymai yra pateikiami kūrybiškai, žaismingai, su daug praktinių užduočių. O pasiekti rezultatai džiugina tiek darbuotojus, tiek vadovus.

Dalios Arestovičienės „arkliukas“ įvairūs pardavimų – efektyvaus klientų aptarnavimo mokymai. Dalia ne tik skatina į pardavimus pažvelgti nauju kampu ir pardavinėti kūrybiškai, bet ir moko, kaip susikalbėti su „klientais iš pragaro“ ar kaip parduoti už pradinę kainą net ir didžiausiam „nuolaidų medžiotojui“.

Visi žinome, kad geriems pardavimams teorinių žinių neužtenka. Todėl Dalia noriai dalinasi veikiančiais praktiniais patarimais, kurių semiasi realioje pardavimų veikloje, kuri trunka jau daugiau nei 10 metų. Visi metodai išbandomi praktikoje ir tik tada rekomenduojami klientams.

Sėkmingai bendradarbiauja su:
UAB „Clean Solutions“, UAB „Rekvizitai“, I.Į „Eko Kolekcija“, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, UAB „Platinex“, UAB „Danbalt Clothing“, AB „Šiaulių energija“, UAB „Nagų dizainas“, UAB „Mare Balticum“, UAB „Dextera”, UAB „Baltic Master“, „Vilniaus Regiono Kredito Unija“, UAB „Kvarcas“, UAB „Tempus Trans“, UAB „OPEN 24“, UAB Eko2šiluma“, UAB „Muzikos ekspresas“, UAB „REL Mažoji Ragainė“, „BTA Insurance Company“, UAB „RM Tools“, UAB „Sorenpina“, UAB „Lindström“, UAB „Glotera“, UAB „Galvanta“, UAB „Tokvila“, „Garliavos vidurine mokykla“, „Kaišiadorių miškų urėdija“, „Kauno technologijos universitetu“, UAB „Biržų žemtiekimas“, UAB „Metadata“, UAB „Idemus“, UAB „Elekta“, UAB „Senasis medvėgalis“, UAB „Sūkuriškės“ ir kitomis įmonėmis.

Gyvenimo kredo. „Šypsena – lengviausi šarvai“.
Veiklos sritys. Pardavimai ir viskas, kas susiję su jų efektyvinimu pasitelkiant psichologiją.
Vaidmuo komandoje. Komandos žmogus: bendradarbiauja ir padeda kitiems suprasti vienas kitą.
Darbo įrankiai. Įžvalga ir nuoširdumas.
Sėkmės paslaptis. Ėjimas tuo keliu, kuriuo veda širdis.
Pomėgiai. Turizmas, sportas, svajonės.
Savęs neįsivaizduoja be artimų žmonių, vasaros ir jūros.

Atsiliepimai

Vedami seminarai