Tyrimai

Įmonės diagnostika

Įmonės diagnostika tai kaip kasmetinis sveikatos patikrinimas. Atliekant tai reguliariai galima išvengti netikėtumų ir išlaikyti aukštą įmonės lygį.

Daugiau...

Vadovų įvertinimai

Vadovų vertinimas leidžia nustatyti esamų ir potencialių vadovų vadovavimo kompetenciją bei kiek jų turimi sugebėjimai, asmeninės savybės atitinka Jūsų įmonės keliamus reikalavimus. Tai puikus būdas įvertinti tiek esamus vadovus, tiek išsirinkti geriausius kandidatus Jūsų siūlomoms pareigoms užimti.

Daugiau...

Motyvacijos tyrimas organizacijoje

Gera motyvacijos sistema, skatina darbuotojus noriai siekti įmonės tikslų, dirbti produktyviau, padeda spręsti organizacijos problemas, ugdo lojalumą įmonei ir pritraukia naujus darbuotojus kuria palankų įmonės įvaizdį.

Daugiau...

Slapto pirkėjo tyrimas

Dažnai naudojame patarlę „mokomės iš klaidų“. Tačiau norint mokytis pirmiausiai reikia pastebėti neefektyvų elgesį, įvertinti ką ir kaip būtina keisti. Darbuotojai vienaip dirba stebint „akyloms akims“ ir kitaip turėdami laisvę. Retai kada sužiūrėsi visus darbuotojus, nepadeda nei vaizdo kameros, fiksuojančios jų veiksmus, nei nuolatinės pastabos, nei geranoriški pašnekesiai.
Daugiau...

Darbuotojų įvertinimas

Vertinimo centrai

Daugelis vadovų jau įsitikino, kad vienas iš patikimiausių būdų atrenkant ar įvertinant darbuotojus yra vertinimo centrai. Kas tai yra? Vertinimo centrai tai procesas, trunkantis nuo kelių valandų iki kelių dienų, kurio metu profesionali ekspertų komanda naudodama įvairiausius metodus įvertina žmogaus asmenybės savybes, mąstymo ypatumus bei tinkamumą tam tikroms pareigoms..

Daugiau...

Atsiliepimai