Eglė Sudžienė

Eglė veda komandos formavimo, laiko planavimo, komunikacijos ir bendradarbiavimo mokymus, padeda išmokti efektyviai siekti bendrų tikslų ir įkvėpti save produktyviam darbui. Aktyvumas, nuoširdumas ir lankstumas mokymų metu leidžia atsiskleisti dalyvių asmeninėms savybėms, pamatyti savo ir kitų potencialą.

Kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą

Kas ji? Psichologė. Kodėl? Noras suprasti, kodėl žmonės elgiasi, jaučiasi ir galvoja būtent taip ir ne kitaip atvedė Eglę į šią sritį. Kilusi iš Panevėžio, ten mokėsi Juozo Balčikonio gimnazijoje. Baigusi organizacinės psichologijos magistrą. Aukštojo mokslo diplomo siekė ne dėl „popieriuko“, tad visuomet yra atsakingai pasiruošusi įgytas žinias pritaikyti praktikoje. Nuolat ieškanti iššūkių, atkakliai siekianti savo tikslų ir visuomet pasirengusi išklausyti bei padėti. Mylimiausios sritys – darbuotojų motyvacija, komunikacija įmonės viduje, darbuotojų paieška ir atranka, veiklos vertinimo sistemos, proaktyvus darbuotojų elgesys, efektyvūs vadovų ir pavaldinių darbo santykiai.

Eglė veda komandos formavimo, laiko planavimo, komunikacijos ir bendradarbiavimo mokymus, padeda išmokti efektyviai siekti bendrų tikslų ir įkvėpti save produktyviam darbui. Aktyvumas, nuoširdumas ir lankstumas mokymų metu leidžia atsiskleisti dalyvių asmeninėms savybėms, pamatyti savo ir kitų potencialą. Eglė yra įsitikinusi, jog pokyčiai prasideda nuo savęs, darbuotojai savo užsidegimu gali įkvėpti ir kitus, o tai yra didžiausia įmonės sėkmė, siekiant maksimalių rezultatų. 2 metų patirtį vedant mokymus turinti Eglė stengiasi užduotis pateikti kūrybiškai ir nestokoti geros humoro dozės.

Gyvenimo kredo. „Niekada nesakyk niekada“ bei „ Kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą“.
Vaidmuo komandoje. Resursų ieškotoja – optimistiškai ir entuziastingai tirianti atsiveriančias galimybes.
Darbo įrankiai. Žinios ir įgūdžiai, protas ir jausmai, technologijos.
Didžiausi pasiekimai. Dar laukia ateityje.
Sėkmės paslaptis. Tvirtas žinojimas, jog pasieksiu to, ko noriu. Bei, žinoma, nuolatinis to siekimas, užsispyrimas.
Pomėgiai. Muzika, aktyvus laisvalaikis, sportas, jūra.
Savęs neįsivaizduoja be šeimos, draugų, muzikos, humoro.

Vedami seminarai