Vilma Juškienė

Sertifikuota socialinio – emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, didžiausio tinklaraščio tėvams apie vaikus lietuvoje – JieVaikai.lt – autorė.

Viskas, ką gali įsivaizduoti - yra tikra.

Verslo konsultavimo srityje Vilma dirba nuo 2004 m. Dirbo viename iš bankų kaip verslo klientų konsultantė, vėliau karjeros siekė verslo konsultantų įmonėje, buvo atsakinga už organizacijų verslo plėtros, vystymo, eksporto didinimo planų sudarymą bei pagalbą juos įgyvendinant, vėliau tapo šios įmonės pardavimo ir rinkodaros vadove.

Šiandien ji veda seminarus įmonėms, suaugusiems ir jaunimui, teikia individualias – asmenines konsultacijas, rašo straipsnius žurnalams, portalams ir tinklaraščiams, padeda žmonėms įsisąmoninti, kad kasdienis užsidegimas, džiaugsmas, ramybė ir darna nėra sudėtingai pasiekiami dalykai. Dažniausiai pakanka labai paprastų, visiems gerai žinomų, bet nepelnytai pamirštų dalykų. Vilmos vedamų užsiėmimų – mokymų programos akredituotos:

  • The American Institute of Business Psychology;
  • California Board of Behavioral Sciences;
  • The International Coach Federation;
  • The University of San Diego.

Kaip prasidėjo ir keitėsi Vilmos karjera?

Mokyklos baigimo vidurkis 10. Diplomas „raudonas“. Pirmu numeriu įstota į KTU Vadybos ir verslo administravimo specialybę. Kodėl? Nežinia. Taip susiklostė aplinkybės. Taip tėvai patarė. Nors buvo svajota tapti architekte, advokate arba žurnaliste. Vis tik žurnaliste Vilma galiausiai tapo.

Vėliau viskas klostėsi pagal klasikinį šaunuolio pirmūno scenarijų: magistro studijos, ankstyva, sėkminga karjera banke, verslo konsultanto pozicija, vadovo kėdė, ir prasmės tame, kas daroma nematymas. O kai veikloje nematai prasmės – dingsta geri rezultatai.

Vilmai pakako drąsos ir emocijų tvirtumo savo kelią pakreipti kiek kitaip. Ji tobulino kvalifikaciją, ieškojo kaip pasiekti balansą tarp asmeninių prioritetų bei vertybių ir sėkmingos karjeros, mokėsi save motyvuoti, sau ir kitiems kelti tikslus, kurie įkvėptų su džiaugsmu bei noru judėti į priekį.

Gyvenimo kredo. Viskas, ką gali įsivaizduoti – yra tikra.

Veiklos sritys. Socialinio – emocinio intelekto, asmenybės ugdymas, tobulėjimas, tikrų, vertybėmis pagrįstų santykių su aplinkiniais: kolegomis, bendradarbiais, klientais, pačiu savimi kūrimas, sąmoningos, vidinės motyvacijos siekti tikslų mokymas.
Vaidmuo komandoje. Idėjų generatorė, įkvėpėja bet kartu ir rizikos vertintoja.
Darbo įrankiai. Širdis, intuicija, protas, žodis, sąsiuvinis, kompiuteris.
Didžiausi pasiekimai. Sukurta šeima, kurioje auga du vaikai. Rastas karjeros modelis, kuris teikia džiaugsmą ir leidžia gyventi patogiai bei laisvai. Svajonių ir tikslų, didesnių už mane ir mano asmeninius interesus, išsikėlimas bei siekimas.
Sėkmės paslaptis. Girdėti save. Girdėti bei vertinti kritiką ir patarimus. Prisiimti atsakomybę už viską, kas buvo ir viską, kas bus. Mokytis iš klaidų. Bandyti dar kartą. Nesilyginti ir nesimatuoti su kitais, leisti sau veikti ir augti taip, kaip pataria intuicija.
Pomėgiai. Poilsis ir kelionės su šeima, ekstremalios, aktyvios pramogos, kava ir desertai, nuolat mokytis, joga, laikas vienai su savimi.
Savęs neįsivaizduoja be šeimos, kavos ir mokslo.
Svajonės. Svajoju apie laimingus ir vieni kitus suprantančius žmones. Svajoju, kad žmonės jaustųsi reikalingi, priimtini ir pakankamai geri, nesijaustų vieniši ir nereikalingi, nesigėdytų savo jausmų, nejaustų kaltės būdami pikti, susierzinę ar išsigandę. Svajoju, kad neprarastų vilties ir tikėjimo – „Net jei šiandien sunku, pagalbą rasti galiu“.