Jūratė Bortkevičienė

UAB „Galimybių Arsenalas“ įmonės įkūrėja. Konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė, knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė.

  +370 687 72377

Norint prieiti tikslą, pirmiausia reikia eiti.

Jūratė gimusi Vilniuje, buvo „ištremta“ į Naująją Akmenę. Ten sėkmingai baigė mokyklą ir įstojo į Klaipėdos Universitetą, kuriame įgijo edukologijos bakalauro laipsnį. Žinių troškimas paskatino tęsti studijas gimtajame mieste Vilniuje. 2004 metais Vilniaus Universitete įgijo psichologijos bakalauro laipsnį ir 2006 metais apgynė organizacinės psichologijos magistro laipsnį.

Personalo valdymo srityje dirba nuo 2002 metų. Įžvalgumas, pastabumas, atsakomybė, tikslo siekimas, o prireikus ir šaltas protas – Jūratės varikliukas. Ji konsultuoja vadovus organizacijų vystymo klausimais. Atlieka organizacijų veiklos diagnostiką, įvertina įmonių stipriąsias ir tobulintinas sritis, sudaro organizacijos vystymo planus ir padeda juos įgyvendinti. Ruošia bei vykdo vertinimo centrus, įgyvendina 360° grįžtamojo ryšio metodiką organizacijose, padeda įdiegti darbo vertinimo sistemą organizacijose.

Jūratė turi daugiau nei 9000 valandų patirtį vedant įvairius personalo mokymus. Jos darbo principas – teorija per praktiką. Savo klientams suteikia ne tik žinias, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra jos sėkmės paslaptis.

Kita Jūratės veiklos sritis – tai mokymai ir konsultacijos tėveliams bei pedagogams, vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais. Tai skirtingos veiklos sritys, tačiau kartu stipriai susijusios. Dirbdama su vadovais ir tėveliais Jūratė pastebėjo, kad problemos panašios, visi nori, kad jų aplinkoje esantys žmonės būtų sėkmingi. Būtent to lektorė ir siekia! Skatina tiek vaikučius, tiek suaugusiuosius tapti sėkmingais ir atskleisti savo potencialą.

Patirtis dirbant su įmonėmis: UAB „Elmoris”, ALG knygynai, UAB (Pegasas); UAB “Kristiana”; UAB „Sabelijos prekyba”; VĮ Ignalinos atominė elektrinė; UAB “Avitela”; UAB „ALG logistika“; VšĮ Šiaurės licėjus; UAB “Vilniaus Aidai”; UAB “Dextera”; BTA Baltic Insurance Company, AAS filialas Lietuvoje; Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba; Lietuvos vaikų ir jaunimo centras;UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo”, UAB „Eurosoft“; UAB „Arkietė“; UAB „Platinex“; UAB „Emas“; „UAB „Erdesa“; UAB „Ecoservice“; UAB „Muzikos Ekspresas“; UAB „R2L”, UAB „Patikimas turtas“, UAB „Saikas“; UAB „Open24“, AB „Klaipėdos vanduo”,UAB „Biržų žemtiekimas“,UAB „Baltika Lietuva“, AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Kauno pienas“; UAB „Merkurita“, UAB „Dagas”; Panevėžio kredito unija; UAB „HOPTRANSA“; UAB „Brolių Tomkų leidyba“; ISM; UAB „Itališka kava“; UAB „Verslo media”; UAB „Grožio terapijos ir chirurgijos klinika“; ir kt.

Gyvenimo kredo. Norint prieiti tikslą, pirmiausia reikia eiti.
Veiklos sritys. Sugebėjimas į problemą pažvelgti kitu kampu ir laiku diagnozuoti ligą.
Vaidmuo komandoje. Komandos įkvepėja.
Darbo įrankiai. Kompiuteris, smegenys, liežuvis.
Didžiausi pasiekimai. Trys vaikai Paula, Luknė ir Faustas, įkurta įmonė bei idėja konferencijai „Atsakinga tėvystė”.
Sėkmės paslaptis. Niekada nesustoti pusiaukelėje, nes ir neįmanoma tampa įmanoma, kai to tikrai nori.
Pomėgiai. Poilsis su šeima, pasivaikščiojimai po senas pilis, gera knyga, šokiai.
Savęs neįsivaizduoja be šeimos, šypsenos ir jūros.

Vedami seminarai